• Obniżka

Płetwy Atomic Aquatics SPLITFIN

895,00 zł
845,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Płetwy Atomic Aquatics SPLITFIN - płetwy wyposażone w sprężyny.

W trakcie pływania w płetwach SPLITFIN wytwarza się specjalny ciąg, który wyraźnie ułatwia pływanie dostarczając więcej mocy i zapewniając wyjątkowy komfort.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej konstrukcji pływanie w płetwach wymaga wykorzystania mniejszej siły podczas wymachów, co odciąża stawy oraz wpływa na zmniejszenie zmęczenia nurka podczas pływania na większych dystansach. 

Dostępna rozmiary:

Wybierz rozmiar
Ilość

Budowa Płetwy SPLITFIN:

Żebra napędowe:

Sprężyste brzegi piór, które magazynują i oddają energię z każdym machnięciem pletw. Wykonane specjalnie dla Atomic Aquatics z najwyższej jakości materiału są wyjątkowo wytrzymałe i zachowują swoje własności sprężyste.

Rozcięcie:

Specjalne rozcięcie daje płetwom efekt piór podwójnych, które wyginają się i załamują przy najlżejszym ruchu nogami. Dzięki temu płetwa prześlizguje się po wodzie z oporem dużo mniejszym. W trakcie długich dystansów wytwarza się specjalny ciąg w kierunku płynięcia, który wyraźnie wspomaga siłę napędu.

Wzmocnienia:

Sztywne wzmocnienia w obrębie pióra wykonanego z miękkiego elastomeru, utrzymują kształt pióra, aby zoptymalizować nacisk i zredukować opór.

Duża powierzchnia pióra:

Duża powierzchnia pióra poprawia zdolność wykonania szybkich zwrotów.

Osie:

Osie cienkie, jednak mocne i bardzo elastyczne osie pomiędzy pół sztywnymi - wzmocnieniami sprawiają, że pióro reaguje szybko i skutecznie na najmniejszy wymach.

Anatomiczna kieszeń na stopę:

Specjalnie wyprofilowana kieszeń na stopę z półotwartymi palcami dla zwiększenia komfortu użytkowania.

Podeszwa wewnętrzna:

Wewnętrzna podeszwa tworzy sztywną platformę pod stopą, zwiększając przekazanie siły napędowej na pióro płetwy. Dzięki temu, kieszeń na stopę może być miękka i wygodna.

System zapięć EZ-LOK ze sprężyną:

Zupełnie nowy, opatentowany system zapięć, specjalnie zaprojektowany tak, aby łatwo  jedną ręką można było odpiąć sprzączkę od płetwy. Odpięcie jest proste i bezpieczne.

pa14

Zobacz także