• Obniżka

Maska ATOMIC AQUATICS VENOM Frameless

595,00 zł
555,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

Maska ATOMIC AQUATICS Venom Frameless - maska jednoszybowa

VENOM Frameless, to niesamowicie wygodna maska o małej pojemności.

Główne zalety Maski Venom:

  • Hydrodynamiczny kształt.
  • Wyjątkowy styl Atomic „Wicked”.
  • Zastosowano dwa tworzywa silikonowe z dwoma poziomami miękkości dla wygody oraz szczelności.
  • Dzięki zastosowaniu silikonu „Gummi Bear UltraSoft” - maska miękko i pewnie uszczelnia się na twarzy.
  • Rewolucyjne szkła Atomic UltraClear.
  • Venom Frameless - WIDEO

Maska Venom jest dostępna w kolorach: czerwonym, czarnym.

Wybierz kolor
Ilość

Zastosowane technologie:

  1. Dwuwarstwowa silikonowa konstrukcja - połączenie dwóch tworzyw silikonowych o różnym poziomie twardości pozwoliło na stworzenie kołnierza maski, który jest przymocowany bezpośrednio do szkła, eliminując tym samym konieczność stosowania ramki i zapewniając maksymalny obszar widzenia.
  2. Uszczelnienie o nowej geometrii - wykorzystanie nowej, specjalnej geometrii uszczelnienia pozwoliło na maksymalną optymalizację, aby móc w pełni wykorzystać zalety silikonu UltraSoft. Uszczelnienie „Gummi Bear Ultra Soft” sprawia, że maska wygodnie i miękko się uszczelnia, dostosowując się do każdego rodzaju twarzy.
  3. Twardszy silikon w kołnierzu maski - wciąż zachowuje miękkość, ale nie będzie się zapadał, odkształcał czy zaginał pod ciśnieniem lub w trudnych warunkach. Pozwala utrzymać kołnierz centralnie na twarzy, zapewniając dzięki temu pewne uszczelnienie.
  4. Soczewki UltraClear - zapewniają jakość niespotykaną nigdy wcześniej w maskach nurkowych.Czy zauważyłeś, że standardowe maski do nurkowania mają zielonkawy odcień? Połóż swoja obecną maskę na białej kartce papieru, a przekonasz się, że soczewka posiada kolorowa powłokę. Jest to efekt zanieczyszczeń żelazem, pozostałych w soczewkach szklanych lub wykonanych ze szkła okiennego (typu 'float') niskiej jakości. Ta zielona powłoka powoduje dystorsję kolorów i zatrzymuje cześć światła docierającego do oka. UltraClear to nowoczesne, szklane soczewki wysokiej jakości, o wyjątkowej czystości i przepuszczalności światła. Tylko tak idealna czystość szkła i przepuszczalność światła gwarantuje brak dystorsji kolorów i wyjątkowy dostęp światła. Dzięki temu, nasze soczewki UltraClear znacznie poprawiają widoczność, szczególnie w ciemnych środowiskach wodnych.

ma19

Zobacz także