• Obniżka

Jacket Mares HYBRID AT MRS+

2 916,00 zł
2 886,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Jacket Mares HYBRID AT MRS+

Jacket Mares HYBRID AT MRS+ posiada składany noszak, płaskie pneumatyczne zawory upustowe i kieszenie trymujące. Jacket dzięki swojej konstrukcji jest łatwy i wygodny w użytkowaniu, można go szybko złożyć.

Ponadto Jacket Mares HYBRID AT MRS+ posiada następujące systemy:

  • Zintegrowany system MRS+ polegający na mechanicznym zrzuceniu balastu

  • System Airtrim dla łatwiejszej kontroli pływalności

  • Suspension System na lędźwiach chroniący plecy

Ponadto Jacket Mares HYBRID AT MRS+ charakteryzuje się dużą wypornością, posiada sześć aluminiowych d-ringów, a także otwory do mocowania noży nurkowych.

Dostępne rozmiary: XS/S, M/L, XL.

Wybierz rozmiar
Ilość

System MRS+ to systemu mechanicznego zrzucania balastu. Odpowiednia konstrukcja pozwala na łatwe pociągnięcie za wygodny uchwyt, aby ją wysunąć. Uchwyt ten w odróżnieniu od innych jest wyjątkowo łatwy do chwycenia w sytuacji awaryjnej i prosty do ponownego zapięcia. Wnętrze kieszeni posiada taśmy na rzepy, które umożliwiają unieruchomienie balastu. System ten pozwala na umieszczanie balastu do 6 kg w jednej kieszeni.

System Airtrim posiada technologię zapewniająca najłatwiejszą i precyzyjną kontrolę pływalności we wszystkich pozycjach i warunkach. Urządzenie sterujące jest zawsze pod ręką i umieszczone w najbardziej dogodnej pozycji.

Suspension System działa w okolicy lędźwiowej, gdzie została wstawiona szeroka taśma. System ten sprawia, że jacket idealnie przylega do pleców. Dzięki temu ciężar jacketu wraz z balastem jest rozłożony równomiernie, co sprzyja komfortowi nurka.

bcdm1